Logo Hiki

O nás

Jsme jedním z předních poskytovatelů full-service pro rybolov v Německu.

 

O nás:

Být v přírodě, uvolnit se a současně pociťovat vzrušení před následujícím útokem. Tato vášeň nás pohání! Díky více než 20 letům zkušeností a více než 35 zaměstnancům, kteří pro vás pracují na více než 3.500m² , představuje HiKi jako kompletní poskytovatel v oblasti rybaření osobní poradenství, kompetentní servis i férové ceny a vysokou kvalitu.

Jako inovativní podnik se snažíme jít s dobou a hledíme do budoucnosti. Své horizonty jsme rozšířili přes hranice Rakouska a Německa a dodáváme po celé Evropě do téměř všech členských států Evropské unie a do Švýcarska.

Díky vaší věrnosti a vysokému počtu prodaných kusů jsme v posledních letech dokázali získat u našich dodavatelů vyšší prodaná množství a tím i lepší nákupní ceny. Tuto výhodu vám rádi předáme a stále proto výrazně snižujeme cenu u velkého počtu zboží.

Snažíme se především zlepšovat. Kontaktujte nás, poskytněte nám výzvu, sdělte nám vaše přání a řekněte nám svůj názor. Pro HiKi je důležitý dialog se zákazníkem, protože vaše zpětná vazba je pro nás ukazatelem směru.

 

Velký sortiment vybraných produktů a značek:

Nabízíme vám sortiment více než 12 000 druhů zboží jak v našem internetovém obchodě, tak také v našem ročním katalogu.  Velký výběr ze všech známých rybářských značek jako himano, Abu Garcia, Daiwa, Korda, FOX, Nash, WFT, Pelzer, Lieblingsköder, Balzer, Sportex, VMC, Sufix, Okuma, UniCat, IronClaw, Shakespeare, Anaconda, MAD, DAM, Hardy, Greys,  Ron Thompson, Mitchell, DAM, Berkley, Cormoran, Behr, Snowbee, Penn, Fishing One, Sänger, Top Secret, Savagegear, ProLogic, Stroft, Foxtail, Scierra, Bradley, Jackson, MinnKota, LedLenser  a ještě mnohem více na vás čeká – vše kolem chytání kaprů, rybolov s feederem, chytání dravých ryb, rybaření na moři, vláčení, chytání pstruhů a muškaření.  Takto se můžete v pohodě věnovat svému koníčku!

Ať již potřebujete loď, chytáte na pláži nebo u jezera či obcházíte řeky, u nás najdete to správné pro váš zcela osobní zážitek z rybaření. Nabízíme široký sortiment umělých nástrah jako gumových rybiček, woblerů a třpytek značek Rapala, Sebile, Jackson, GT-Bio nebo Effzett. V našem sortimentu se nachází také všechny druhy rybářského příslušenství a rybářských nástrojů  - vše, čeho si srdce rybáře žádá.

Ale správná výbava nesmí chybět! U nás najdete mnoho praktických outdoorových a kempingových výrobků, jako je oblečení, židle, lehátka, stany a tašky, abychom bezpečně a lehce spojili příjemné s užitečným. Udírny a grily i jejich vhodné příslušenství pochopitelně nesmí chybět.

Co je nového?

Vývoj v rybaření rychle postupuje. S námi budete vždy na nejaktuálnější mezinárodní úrovni.

Ještě dnes se přihlaste k odběru našich novinek na www.hiki.eu

Navštivte nás také na Facebooku a staňte se naším fanouškem. Potěší nás každý "like", každý komentář a každý podnět. Jako fanoušek budete jako jeden z prvních informován o nových akcích a výrobcích.

A pokud byste i přesto nenašli to pravé: rádi se našich dodavatelů zeptáme, abychom vyhověli vašim přáním!

 

Nejlepší servis a nejlepší poradenství

Jaký prut? Jaký k němu naviják? Vhodný vlasec? Výběr je velký, mnohé je třeba promyslet!

Náš internetový obchod nabízí vše pro pohodový a bezpečný nákup z domu nebo z cest. Poohlédněte se a vyberte si svého osobního favorita! Nebo přece jen vyzkoušejte něco nového! S námi je to možné! Náš kompetentní personál se rád postará o vaši zakázku a odeslání objednaného zboží.

Pochopitelně vám rádi poradíme! Jednoduše nám pošlete e-mail na office@hiki.at. Náš zákaznický servis zastihnete také telefonicky od pondělí do pátku od 9-18 hod na tel: 0043 (0) 7263/880 990. 

 

700m² Anděl Specialisté Tragwein, Rakousko

 

Chcete se podívat osobně?


V naší rybářské prodejně v Tragwein, Rakousku, můžete zkontrolovat na 700m² naši odborných pracovníků o nejnovějších trendech a vývoj produktů a vždy aktuálních nabídkách okamžité domů.
 
Otevírací doba naší rybářské specializované prodejně v Tragwein jsou:
                                           Od pondělí do pátku 9:00 do 18:00
                                                                 Sobota 08:00 - 12:00
                                         
 
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petri Heil!

Vaše Hiki - Team!

  Novinka 2020 Akce Sety
SetyPrutyNavijákyŠnury & Návazcové materiályDoplňkyPřísluenstvíOblečení a obuvKrmení a nástrahy
m.hiki.cz uses cookies, to provide best service for you. By continuing to browse our site you accept our cookie policy. more infos
 ×  close info